19 kwietnia 2017

Etap rejonowy Wojewódzkiej Licealiady Strzeleckiej „ O Srebrne Muszkiety 2017”

Kuratorium Oświaty w Białymstoku informuje, ze w dniu 12 kwietnia 2017r. zakończono II etap rejonowy Wojewódzkiej Licealiady Strzeleckiej „O Srebrne Muszkiety 2017”. W eliminacjach, które odbyły się w trzech rejonach wzięło udział 29 zespołów  z 17 szkół ponadgimnazjalnych.

Do etapu wojewódzkiego zgodnie z pkt.4 ust. 3 Regulaminu zawodów „O Srebrne Muszkiety 2017” zakwalifikowały się następujące drużyny:

  • w kategorii dziewcząt: IV Liceum Ogólnokształcące  w Białymstoku,  Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży,  II Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach, II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, VI Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku;
  • w kategorii chłopców: IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku,  Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży,  II Liceum Ogólnokształcące  w Suwałkach,  Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku, Zespół Szkół Technicznych w Białymstoku, II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku..

Finał wojewódzki odbędzie się 17 maja br. na strzelnicy „HUBERTUS” w Białymstoku, przy ul. Produkcyjnej 113.

Załączniki