24 czerwca 2020

Siedziby komisji wojewódzkich

Siedziby oraz przewodniczący komisji wojewódzkich 2020/2021
Wojewódzkie konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych
 

Nazwa konkursu Siedziba oraz przewodniczący komisji wojewódzkiej
Wojewódzki Konkurs Biologiczny Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku
ul. Spacerowa 6, 15-040 Białystok
tel. 85 740 49 70, e-mail: sp10@um.bialystok.pl
https://www.sp10.bialystok.pl/
Urszula Bołtryk
Wojewódzki Konkurs Chemiczny Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku
ul. Łagodna 10, 15-757 Białystok
tel. 85 664 46 80, e-mail: sp45@um.bialystok.pl
http://zsi1.internetdsl.pl/joomla/
Joanna Kłosowska
Wojewódzki Konkurs Fizyczny II Liceum Ogólnokształcące
im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
ul. Narewska 11, 15-840 Białystok
tel. 85 651 14 16, e-mail: zso2@um.bialystok.pl
https://www.zso2bialystok.pl/
Dariusz Bossowski
Wojewódzki Konkurs Geograficzny Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
ul. Mieszka I 18, 15-054 Białystok
tel. 85 732 30 00, e-mail: sp19@um.bialystok.pl
https://www.sp19.piasta.pl/
Anna Pogorzelska
Wojewódzki Konkurs Historyczny Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku
ul. Częstochowska 6, 15-459 Białystok
tel. 85 742 21 02, e-mail: sp4@um.bialystok.pl
http://www.sp4bialystok.vizz.pl/
Marzena Korolczuk
Wojewódzki Konkurs Informatyczny Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej
ul. Wiejska 45a, 15-351 Białystok
tel. 85 746 91 60, e-mail: t.grzes@pb.edu.pl
http://wki.wi.pb.edu.pl/
Tomasz Grześ
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Szkoła Podstawowa nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku
ul. Armii Krajowej 32, 15-661 Białystok
tel. 85 6617471, e-mail: sekretariat@sp49.bialystok.pl
http://www.sp49.bialystok.pl/
Urszula Juszczuk
Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
ul. Kopernika 4, 17-100 Bielsk Podlaski
tel. (85) 833 21 42, e-mail: lozbjn@gmail.com
http://www.lozbjn.edu.pl/
Anna Demianiuk
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku
ul. Miodowa 5, 15-641 Białystok
tel. 85 661 53 62, e-mail: sekretariat@vlo.bialystok.pl
http://vlo.bialystok.pl
Elżbieta Hanc
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku
ul. Upalna 26, 15-668 Białystok
tel. 85 661 32 27, e-mail: lo14@um.bialystok.pl
http://14lobialystok.pl/
Aleksandra Kiszkiel-Silwanow
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A, 15-687 Białystok
tel. 85 679 38 80, e-mail: sp12@um.bialystok.pl
http://www.sp12bialystok.pl/
Agata Wróbel
Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
w Białymstoku
ul. Wierzbowa 7, 15-743 Białystok
tel. 85 664 93 31, e-mail: lo7@um.bialystok.pl
https://lo7.bialystok.pl/
Dorota Szamborska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny Szkoła Podstawowa nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza
ul. Jesienna 8, 15-151 Białystok
tel. 85 675 08 62, e-mail: sp8@um.bialystok.pl
http://sp8bialystok.pl/
Jolanta Kaźmierska