6 lutego 2020

Cykl konferencji na temat „Promocja zdrowego stylu życia w prewencji chorób cywilizacyjnych” kampania społeczna

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele!

 

Kampania społeczna na temat uzależnień od social mediów, telefonów, tabletów i nie tylko skierowana do dyrektorów i nauczycieli odbędzie się 10 lutego 2020 roku.

10 marca 2020 roku konferencja zostanie skierowana do młodzieży i dzieci na temat uzależnień od telefonów, tabletów itp.

Spotkania odbędą się w godzinach od 12:00 do 13:00, Aula Duża na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45 D.

Wykład nt. „Adolescencja …. problem, wyzwanie? Jak pomóc młodemu człowiekowi w okresie dojrzewania, co robić w sytuacjach trudnych?” poprowadzi Pani Joanna Szmurło Dyrektor Ośrodka Revenu i Specjalista Terapii Uzależnień.

Niewątpliwie wartość przekazanej wiedzy przyczyni się do promowania zdrowego stylu życia.

Zachęcamy wszystkich chętnych do dalszej współpracy w ramach kolejnych przedsięwzięć związanych z chorobami cywilizacyjnymi, które odbędą się każdego 10 dnia miesiąca, oprócz maja (konferencja odbędzie się 8 maja) i października (konferencja odbędzie się 9 października) 2020 roku.

Osoba do kontaktu: Pani Aneta Narel Przewodnicząca Podlaskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego tel: 608 344 941

Uroczyste podsumowanie kampanii społecznej odbędzie się w grudniu 2020 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.