29 listopada 2018

„Rekord dla Niepodległej” – podsumowanie akcji

Bardzo dziękujemy wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Uczniom, którzy zaangażowali się w zorganizowanie i przeprowadzenie akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.

Poprzez System Informacji Oświatowej udział w akcji w dniu 9 listopada 2018 r. o godzinie 11.11 w potwierdziło 718 podlaskich szkół i placówek, w których uczy się ponad 141 tysięcy uczniów i pracuje około 15 tysięcy nauczycieli. Do akcji przystąpili również pracownicy Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Podlaski Kurator Oświaty pani Beata Pietruszka, która „Mazurka Dąbrowskiego” odśpiewała wraz ze społecznością Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sokołach.

Poniżej załączamy materiały informacyjne MEN dotyczące podsumowania inicjatywy „Rekord dla Niepodległej” oraz link do strony internetowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sokołach:

  1. Działania Ministerstwa Edukacji Narodowej związane ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości
  2. Sprawozdanie i galeria zdjęć z przebiegu obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sokołach – 9 listopada 2018 r. https://szkolasokoly.edupage.org/

Załączniki

Rekord dla Niepodległej w liczbach
Data: 2018-11-29, rozmiar: 776 KB
#Rekord dla Niepodległej Dziękujemy!
Data: 2018-11-29, rozmiar: 676 KB