30 marca 2021

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych AUE

Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe i zawodowe z województwa podlaskiego, kształcące uczniów w kierunku logistyka do współpracy przy przygotowaniu uczniów do wykonywania pracy zawodowej.

Dynamiczny rozwój segmentu usług logistycznych, powoduje, że brakuje pracowników w branży logistycznej na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw realiom, Akademia prowadzi działania na rzecz promocji zawodu logistyka organizując w dniu 22 kwietnia 2021 r, Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych. Uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w nim udział korzystając z klas multimedialnych w szkołach lub indywidualnie – na osobistych komputerach lub telefonach. Jest to wydarzenie w całości organizowane on-line.

Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki, zawodów takich jak magazynier, administrator, planista transportu. Ważnym elementem Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom w ramach doradztwa zawodowego, jak planować swoją ścieżkę zawodową , jak odnaleźć się na rynku pracy i znaleźć pracę marzeń, ale także jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas Festiwalu dajemy uczniom możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20 letnie doświadczaniem zawodowym w branży FMCG. Jest to także spotkanie z praktykami w obszarze logistyki, którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej, e-mailowej rejestracji pod adresem: kontakt@akademiaeurocash.com.pl do dnia 13 kwietnia 2021 r.

Szczegółowych informacji o ofercie Akademii udziela:

Joanna Chojnacka

tel. +48 693 930 501

e-mail: joanna.chojnacka@eurocash.pl

Załączniki

Wirtualny festiwal - AGENDA
Wirtualny festiwal - AGENDA
Data: 2021-03-30, rozmiar: 941 KB