27 września 2018

Zaproszenie na uroczyste podsumowanie konkursu “Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”

Szanowni Państwo Dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek w województwie podlaskim

W siedzibie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ul. Podleśnej 2 odbędzie się 8 października 2018 r. o godz. 11.00 uroczyste podsumowanie konkursu   „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”, który przygotowany został z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Projekt realizowany był przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2021.

W konkursie wzięło udział 131 szkół i przedszkoli z województwa podlaskiego. Podczas uroczystości podsumowania 10 szkół i przedszkoli otrzyma nagrody, a 20 szkół i przedszkoli wyróżnienie. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni odbiorą pamiątkowe grawertony oraz okolicznościowe wydawnictwo zawierające zdjęcia nagrodzonych działań zrealizowanych podczas konkursu i śpiewnik pieśni patriotycznych wydany w ramach projektu.

Chciałabym, aby ta uroczystość stała się okazją do wspólnego świętowania przez środowisko oświatowe w województwie podlaskim stulecia odzyskania niepodległości. Dlatego w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich Dyrektorów szkół i placówek. Szczególne słowa zaproszenia kieruję do Dyrektorów oraz delegacji z przedszkoli i szkół uczestniczących w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”.

Miło mi będzie Państwa gościć na naszej uroczystości.

z up. Wojewody Podlaskiego
Podlaski Kurator Oświaty
Beata Pietruszka

Załączniki

Zaproszenie
Data: 2018-09-27, rozmiar: 821 KB
Plakat
Data: 2018-09-27, rozmiar: 11 MB